Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Üdv! A botom Black widow...

Üdv! A botom Black widow basalt fider construction 12ft 2,75lb! Mekkora a dobósúlya?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a botot, gondolom bojlis botról van szó. Hát, igazából konkrétan nem lehet megmondani, de én azt szoktam ajánlani, hogy a librát szorozzák be 30 grammal (tudom, hogy mennyi egy libra egyébként) és a kapott eredmény szolgálhat támpontként. A te botod esetében durván a 80 g. Rem segítettem!
2011. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Távdobóként vettem.
2011. febr. 9. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

FÚ, nem akarlak elkeseríteni, de ez messze nem távdobó, sőt fárasztó bot inkább...

Fárasztani nagyon jó lehet vele, élvezetes, de gondolom eléggé lágy, ami nem jó dobni. Távdobáshoz a 13 ft (390 cm) és 3,5 lbs botok a jók...De ettől függetlenül még lehet egy nagyon jó botod....

Első hsz voltam!

2011. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást! Legközelebb ha vásárolok akkor előbb kikérem szakértők véleményét. Még 1x köszönöm! Akkor nem is próbálkozom vele nagyokat dobni! üdv
2011. febr. 10. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!