Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szeretném megtanulni a gyors...

Szeretném megtanulni a gyors és hátúszást. Mennyi idő alatt tudok megtanulni? Mellúszásban elúszkálgatok, bár valószínű az sem teljesen tökéletes.45 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyorsúszást 10-15 óra alatt el lehet sajátítani, a hátúszás kicsivel több időt vesz igénybe. Ezt persze oktatóval.
2009. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
legalább heti 4 edzés 1 hónapig kell hozzá....elöször a levegővételt meg a lábtempót tanuljátok meg aztán meg megy hozzá a kéz
2010. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak ne lenne ennyire ciki ebben a korban. :)
2010. jan. 30. 21:25
 4/5 anonim válasza:
Én is megakarok tanulni gyorsúszni. Megyünk együtt? :) Mondjuk én csak 16 vagyok, és én is kicsit cikinek érzem, de hát bátraké a szerencse :)
2010. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom olvassa még ezt valaki de a hátúszást kéz nélkül úgy kb 3-5 óra alatt mondhatni elsajátítottam oktató nélkül és 5 vagy annál több távot tettem meg (csak oda) szóval hajrá mindenkinek még a többi úszásfajta hátra van de az is meglesz valamikor teljesen meg vagyok elégedve magammal :D 20 múltam. Az emberben amúgyis benne van az úszás már a kisbabák is tudnak úszni ha bedobják a vízbe :D
2016. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!