Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszással kapcsolatos kérdésekr...

Úszással kapcsolatos kérdésekre válaszolnál?

Figyelt kérdés
Gerincferdülésem van és emiatt úszni kell járjak. A kérdésem: heti hány alkalommal járjak uszodába és hogyan ússzak(mell-,hát-, vagy gyorsúszás?), vagy ez mindegy?
2011. máj. 1. 14:12
 1/6 anonim válasza:
31%
hát én most nem válaszolnék
2011. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hátúszás a legjobb, úgy tudom.
2011. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Mellúszás a legjobb, de ne tartsd a fejed állandóan kint, csak mikor levegőt veszel. Heti 3×2 óra elegendő szerintem.
2011. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is jártam.


Hát, meg hát úgy, hogy egyszerre körzöl hátrafele a két kezeddel (érted, hogy értem?)


És a mell is jó, de csak ha az első kettőt meguntad.

2011. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mell úszás csak akkor és kizárólag akkor jó ha kinyújtod a kezed közben teljesen mintha nyújtóznál. Egyébként a hátúszás a legjobb, de figyelni kell ott is hogy a karod mindig nyújtva van és szinte már feszül, de az izmok mégis lazák. Emelet lehet csinálni gyors lábtempó közbe karemelgetés deszkával vagy anélkül, nyújtózás szlalom úszás gyors lábtempóval és nyújtott karral stb.
2011. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is gerincferdülésem van. Nagyon súlyos. Én megjártam a tortúrát számtalan orvosnál, gyógytornásznál, természetgyógyásznál. Mindenki mást mondott! Személyes tapasztalatom szerint az úszás nem jó( olyanról is halottam aki úszott és úgy is gerincferdülése lett) Talán ha gyógyúszásra jársz az egy fokkal jobb.Nekem a schrott torna jött be. Csak ajánlani tudom!


Egyébként hány fokos a ferdületed?

2011. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!