Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyibe kerül a horgászengedé...

Mennyibe kerül a horgászengedély (felnőtt)?

Figyelt kérdés
Marosra szeretném kiváltani apunak ajándékba. Utánanéztem az interneten és elég olcsónak tűnt ( 10 000 Ft alatt), így nem vagyok benne biztos, hogy jó oldalt néztem. Mennyibe kerül most a horgászengedély a Marosra? És kiválthatom neki én vagy csak ő válthatja ki?
2011. júl. 11. 09:17
 1/5 anonim válasza:
elősőris horgászviszgát letete? amugy atol füg ha új tag lesz akkor kösd fel a gatyád én megvalom a marosra nem tudom de ahol lakok Dégen ott tőbb horgásztó is van pl:a Park tóra nálunk ÚJ TAOKNAK 63.000Ft ha tag 23.000 tehát arra felé se lehet olyan olcsó ja és aztse ártana megtudakolnod hogy menyi halat foghat menyit kel társadalmiznia amúgy mesze laktok tőle mert a kor az ottani horgász egyeszület vezetőjével lene érdemes beszélni de a hogy kiválsd kelenek a papirjai személyi stb..... ha ténleg meglepetést a karsz beszély össze a vezetővel és egyezetek meg abban te odaadod a pénzt meg visszed a papirokat és ha van ey csepnyi jó indulat bene meg csinálja
2011. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
helyesírásért bocs de már ilyenkor nem nagyon figyelem :D amúgy az első voltamF
2011. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Már tag, és végig néztem az eddigi engedélyeit és tényleg ilyen olcsón lehet rá kiváltani. :)

Arra esetleg tudnátok még válaszolni, hogy csak egy éves van vagy fél évre is ki lehet váltani?

2011. júl. 15. 08:38
 4/5 anonim válasza:
mi egy évre szoktuk de lehet ott azért olyan olcsó mert fél éves az engedély
2011. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Majd utánanézek, mert már egy évre felesleges kiváltani, akármilyen olcsó is az engedély. Sok minden közbejött eddig, nem volt ideje horgászgatni.

2011. júl. 15. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!