Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit igyak és egyek edzés után...

Mit igyak és egyek edzés után (vízilabda)?

Figyelt kérdés
reggel 3óra délután 2 óra edzésem van heti 5* és azt szeretném kérdezni hogy mit egyek ilyenkor és hogy mit igyak főleg edzés után/közbe hogy pótoljak minden ásványi anyagot stb amit kell
2011. aug. 4. 19:03
 1/8 anonim válasza:
Én nagyon sokáig kosaraztam, és kung fu ztam . Naponta nekem is kb. 5 óra volt. Én vizet ittam, és szendvicset ettem. Ennyit egy egészséges szervezetnek ki kell bírnia, komolyabb ásványi anyag pótlás nélkül. Táplálkozz rendesen, változatosan mindig. És akkor nem lesz problémád
2011. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőre ne hallgass, gyökér.

Edzés után ihatsz protein turmixot, valami gyorsabb felszívódású ch-val, edzés előtt pedig minőségi fehérjét egyél összetett ch-val.

2011. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem gyökér

eddig én is így csináltam de edzésd közbe a víz nem jó, mert hipotóniás, alig van benne ásványi anyag.

én meg nem akarok ilyen proteinszart zabálni meg stb

2011. aug. 5. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:

"proteinszar"?

Na, előbb olvass utána, aztán szarozz le valamit.

Mert így csak szánalmas.

2011. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hallod. Ne hurrogj le mindenkit. A kérdező tudja hogy mit akar , és nem akar mű cuccokat fogyasztani
2011. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Te is babatápszeren, és zacskóslevesen nevelkedtél, de proteinturmix az mű. Gratulálok.
2011. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a kedves válaszolók utánanézhetnének. Talátam egy szimpatikus turmix receptet, sportolóknak ajánlva, ez talán segít edzés közben:) ( [link] Edzés után én a párolt zöldségekért vagyok megbolondulva, nagyon jól esnek az ilyen könnyebb kaják, esetleg egy natur szelet sült hússal (ez elhet egy kicsit fűszeresebb is, bár ízlés dolga:). De a változatosság is jót fog tenni természetesen. Remélem segítettem valamelyest!
2011. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nekem ne ajánlgasson semmit olvasgatásra,aki nlcafés linkeket osztogat. :D (pláne, hogy nem működik)

A linkeddel kapcsolatban maradjunk annyiban, hogy szilárd ételt tök f*szság leturmixolni, mert nincs semmi értelme. A proteinturmixok nem azért jók, mert por alakban vannak. :)))

2011. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!