Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » HORGÁSZBOTOT vennék,80-150g-os...

HORGÁSZBOTOT vennék,80-150g-os dobósújút, de kizárólag érzékeny teleüveg spiccel, max.95cm-es szállítási hosszal (teleszkóposat) max.5-6eFt-ért. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

Menyhalazni kéne, 80g-os ólomhoz, az erős sodrás miatt. A meredek kövezés miatt 2,7-, max.3m es kellene, egyetlen ilyen botot találtam, a SPRO Dynoforce telóst, de az nekem drága. Van még a Moon Expert és a Olimpia, ezeknek viszont nem tudom, milyen a spicce, illetve régebbi szériályú ET, Goldstar botok között is lehet hogy van ilyen. Kérem akinek van ilyen botja, és lemérné nekem (tolómérővel) a spicc átmérőjét, vagy fotót küldene, vagy csak megírná, hogy érzékeny-e a spicc, az kérem írjon, emilt (ha nem akar reklámozni). Ha másmilyen, de a feltételeknek megfelelő botot ismer valaki, az is írhat.

Használt botot nem kívánok venni, kérem árusok ne írjanak.


2011. aug. 7. 18:18
 1/2 A kérdező kommentje:

Azért ennyire ne tolongjatok :-DDD

Ügy néz ki, az ABSF Body Check XXL, a Moon Olimpia és Expert az énnekem megfelelő botok!

2011. aug. 16. 16:21
 2/2 anonim válasza:
őőő szerintem nem nagyon érthető a kérdésed xD am menj be egy horgászboltba ott biztos kapsz xD
2011. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!