Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászbotot szeretnék venni....

Horgászbotot szeretnék venni. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Először egy 2-3 részes hagyományosra gondoltam, mert azzal tudok pontyozni, és este egy kishalat is fel lehet rá tűzni. De most a bojlis botokkal kacérkodom, 3 librás, 3,90-es Nevisre gondoltam. Még csak ismerkedem a bojlizással.
2011. jún. 6. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Spro prion power carp

Nagyon jó bot.

2011. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DannyZuko ***** válasza:
Egy normál 150gramm körüli bot jó pontyra, süllőre, amúrra. A bojlis botokat annyira nem ismerem. Én a bojlit is (nagyon ritkán használok) normál pontyozó botra szerelem.
2011. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A bojlizás különösen fanatikus műfaj.

Jobbára a pénzről szól.

Minden DRÁGA ami "bojli" - és jó ...

Olcsó utánzatokkal nem érdemes foglalkozni

Egy valamirevaló komplett bojlis cucc nagyjából fél millánál kezdődik.

Arról nem is szólva,hogy a java csak ez után jön hiszen horrorisztikus árú csalik és etetőanyagok fémjelzik a pecát amit csak részben lehet relatív olcsóbbá tenni a házi készítés és a nagyobb mennyiség okán.

Summázva én nem javaslom,hogy egyből egyetemre menj alsó tagozatból.

Univerzális bot sem igen létezik.

Viszont olyan van ami többféle horgász módszerhez jó.

Mint pl. egy medium keménységű 3.60-as feeder amivel fenekezni de akár keményebb halakra úszózni vagy rablózni is jó. Amivel a tenyérnyi keszeget is öröm kivenni de egy ötös ponty sem problémás.

A SPRO olcsó és JÓ márka.

Bizton állíthatom,horgászboltom volt vagy 10 éven át.

S ismét a spiccbotok a kedvenceim mint gyerekfejjel!

Egy méretes pontyot 10-12-es zsinórral megszákolni közel olyan élmény mint bojlis csodákkal egy tíz kiló felettit kifogni! Próbáld ki egyszer ...

:p))

2011. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én nemértek egyett az előttem szólóval.a bojlizás nagy halazást jelent.tudni kell a hal helyét meg találni .az etetőanyagot jól beizesiteni.a csalit helyesen fel kinálni.ezt mind az adott helyre bejutattni.és a felszerelés cak ezután jön.nagy tévedés hogy drága felszerelés kell.én azt mondom hogy kb 100,000 foritból ki van.hozzá teszem ebben nincs sátor se ágy se ilyen kiegészitök.ebben én 2 db bot,2db orsó,meritó zsinórok és egyéb ilyen dolgok ami a hal kifogásához kellenek
2011. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!