Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » NEVIS VS GOLDSTAR. Melyik...

NEVIS VS GOLDSTAR. Melyik jobb márka?

Figyelt kérdés
azt is várom hogy melyik miért jobb.
2011. aug. 29. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a Gold Star jött be botom, orsóm az a márka és bevált..... De ezen te döntesz ha kérdésed lenne írj privit.....
2011. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a gold star egy régi nagy multú márka. én azt venném
2011. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok hozzád :)
2011. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. hogy írjak privátot ha nincs is kint hogy privát üzenet írása?

azért köszi a válaszokat.Goldstar pluto feeder 300 bot jó szerintetek?

2011. aug. 29. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
minimum méret a feederbotból 360 kisebb bottal nem fogsz menni semmire vegyél nagyobbat.
2011. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gomzoli ***** válasza:
49%
ne haragudjatok, senkit nem akarok megbántani, de ez most komoly?! Ez olyan komolytalan kérdés, mintha a wartburg és a moszkvics között kéne választani! aki 3-5 ezer forintot szán arra, hogy magának egy olyan használati (és élvezeti) cikket akarjon venni, amiben remélhetőleg hosszú évekig örömét leli, az még ebből presztízst is akar csinálni!? Tényleg nem túlzás ez? Nem akarok sznob lenni, de a szememben ez a két név NEM MÁRKA, hanem hitvány, kínai piacos szutykokra akasztott elnevezés. Bocsáss meg, nem akartam bunkó lenni. Ha megteheted, adj ki inkább párezerrel többet (10ezerért sokkal jobbat kapsz!), és érezni fogod a különbséget.
2011. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DannyZuko ***** válasza:
100%
Kicsit erős a GoldStar-t lekíkínaizni, tekintve, hogy az egyik legnagyobb múltu cégről beszélünk megannyi nyeertes termékkel a háta mögött. Említhető még itt a Daywa, Silstar, Shimano, Sheakspeares stb... mind nagymúltu bevált márkák... (bacs, ha valamelyik nevét nem írtam helyesen)
2011. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gomzoli ***** válasza:
68%

Utólagos nyálverésnek tűnhet, de sajnos erősen meg kell kérdőjeleznem a Goldstar néven forgalmazott (kizárólag kelet-európában és ázsiában elérhető) termékekről olyan határozottan bizonygatott nagynevű múltat és minőséget. Sem Ausztriában, sem Németországban nincs kereskedelmi forgalomban, még csomagküldő-katalógusokon keresztül sem, ezt nagyon határozottan állíthatom, ugyanis horgászcuccaim java innen való, sok olyan márkájú terméket vettem, vagy ismerek, amiről otthon nem is hallottak, de a Goldstar névvel egyetlen egyszer találkoztam, Frankfurt bolhapiacán, egy németül alig tudó ferdeszeműnél, aki 10 eurót szeretett volna kapni (alku kiindulási alap) egy szines teleszkópbotért, ami erre a névre hallgatott...

Ez is olyan, mint a "Beko" hűtő, vagy a "vestel" tévé, vagy pedig a "wink" és "reobek" névvel ellátott cipők.

Tradícióról és céges múltról talán annyiban beszélhetünk, hogy amióta szabad kereskedelem van, és Magyarországot is (meg a többi szegény kelet-európai országot is) elárasztották a kínai- meg lengyel piacos "javak", immáron 20 éve, találkozhatott az ember ezekkel a nevekkel. És mivel (sajnos) van rá igény, mivel sok ember kénytelen a számára fontos dolgokat minél olcsóbban beszerezni, ezért a kereskedők is ehhez alkalmazkodtak, és bolti körülmények között is felajánlják ezeknek a "cuccoknak" a beszerzését, melyeknek a helye valahol a heti piac hátuljában volna, a műanyag játéktraktor, meg a nyivákolós Barbi-baba utánzatok között.

Most bunkó voltam, de őszinte. Bocs

2011. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!