Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz melyik cipő márka a...

Futáshoz melyik cipő márka a jobb? Nike vagy Saucony?

Figyelt kérdés
Futáshoz szeretnék szeretnék venni egy futócipőt de olyan 30ezer forintosat ha nem ilyen 10-15 környékit, és gondolkodtam ezeken a Nike futócipőkön amik ilyen telitalpasak, de közben egy barátom ajánlotta a Saucony márkájú futó cipőt. Na most tud valaki valamit erről a márkáról?
2011. szept. 23. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Egyik sem, drága barátom. A decathlonban tökéletes futócipőket lehet kapni 2 év teljeskörű garanciával.
2011. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Saucony a jobb, de nem a legolcsóbbak.
2011. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Biztos léteznek jó Nike futócipől, de teli van a kínálata divatcipőkkel, ellenben a Saucony fő profilja a futócipő és sok profi futót is szponzorál. Nekem személyes tapasztalatom van az utóbbival kapcsolatban, kényelmes, alkalmas a futásra, speciálisan futásra van tervezve.
2011. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hagyd ezeket. Mondok két márkát ami tuti. Asics, Mizuno. Nekem nike futócipőm van. Fél éve vettem és már látszik a gyűrődés rajta. 2 hónapot jósolok neki. Az ismerősömnek meg a mizunoja meg már több mint 1 éve megvan és kb pár kopás ha látszik rajta közelről. De az asics is ilyen. Nike-t csak akkor vegyél ha pár hónap mulva lesz pénze másik cipőt venni :)
2013. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!