Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit tudtok erről a "kajakiskol...

Mit tudtok erről a "kajakiskoláról"?

Figyelt kérdés

[link]


Érdekelne, h mennyire jó stb.


2011. szept. 1. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz. Ez túrakajak oktatás, tehát nem síkvizi kajak,aminek a VB-je most volt itt Szegeden.
2011. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ismerem őket. Mi érdekel pontosan?
2011. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
25 vagyok, hobbi szinten ajánlod-e. Full kezdő lennék... köszi
2011. szept. 1. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát figyu! A korod az nem számít, mert járnak oda 30 felettiek is, és olyanok is, akik még soha életükben nem fogtak evezők a kezükbe. Az meg hogy milyen kajakban tanulsz meg menni, teljesen rajtad múlik. Persze ha full kezdő vagy, először túrakajakba kell ülnöd, mert az biztonságos, de vannak fokozatok, és ahogy fejlődsz, mindig egyre vékonyabb kajakokba ülhetsz át, és tanulhatsz meg velük menni. Ha nagyon jó vagy, akkor a legvékonyabb k1-ekben is evezhetsz, ami már rendes versenykajak. Mert ott az egyesületnél van mindenféle típus. Minden hétköznap vannak edzések, hétvégén nincs. Amíg nagyon kezdő vagy, ami kb 1-2 hetet jelent, addig csak ott a stég környékén evezhetsz, ha jól megy az evezés, jó a fizikumod, akkor 1-2 hét után még mindig túrakajakban vagy, de akkor már a távolabbi evezésekre is mehetsz a többiekkel, amikor már feleveznek a hajógyári szigetig, vagy római partig stb. Bár most már nem sok időd van, mert szeptember az utolsó hónap, talán még az október is ottvan, ebben nem vagyok biztos, de novemberben már tuti nincsenek edzések. De ha még most ellátogatsz akkor a szeptembert végig evezheted, és meglátod mennyire tetszik, és tavasszal már egyből kezdheted márciustól. Az egyesületnek van konditerme is, ami elég kezdetleges, de van elég súly, a fizikumodon is tudsz javítani az evezés mellett, ennek használata benne van a havidíjba. Szóval szerintem érdemes kipróbálni, megéri. Ha van még valami ami érdekel akkor kérdezz.
2011. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2011. szept. 2. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!