Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tegnap ezeket a felszereléseke...

Tegnap ezeket a felszereléseket vettem, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. szept. 8. 22:15
 1/5 gomzoli ***** válasza:
A bot elfogadható, kár hogy csak két spiccet adtak hozzá, de azért így se rossz. Az orsón azonban kár volt spórolni. Lehet, hogy nincs igazam, de az ilyen árkategóriával szemben bizalmatlan vagyok. 8 csapágyas, 5900-ért. Ebből vondd le a kiskereskedő hasznát, aztán a nagykereskedő hasznát, aztán az áfa-t, a szállítási és ez-az költséget, aztán a gyártó hasznát, aztán a gyártót kiszolgáló beszállítók hasznát és rájössz, hogy az előállítási költség kb. 600 Forint lehet. Mennyibe kerülhet tehát egy golyóscsapágy a 8-ból, ami benne van? És annyi pénzért valyon milyen minőségű lehet? Ha 3 év múlva surrog, meg kotyog, esetleg zakatol, akkor jusson újra eszedbe mindez.
2011. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Asszony szájába akasztva nagy horoggal jól lehet rángatni, hogy hozza be a SÖRT!
2011. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem akarok nagyképű lenni de szerintem az enyém 1 kicsivel jobb... :D
2012. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ilyen orsóm volt, csak 35-ös méretben! Sajnos három peca után feladta a csapágy. Bár én pergettem vele. Talán nálad jobban bírja az 50-es!
2013. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Főzős Laci ***** válasza:

A mi véleményünk az egy dolog. Ha megvetted,érte adtad a pénzt,használd. Rendetetés szerűen.

Jó kis felszerelés,bírni fogja. Nekem nincs ilyen drága felszerelésem,és fogok így is szép halakat!

2013. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!