Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tényleg olyan szélsőséges a...

Tényleg olyan szélsőséges a dolog hogy kondizással tömeg nő az úszás meg fogyaszt?

Figyelt kérdés
Tömeget szeretnék növelni.Lehet-e egyáltalán úgy úszni hogy izmosodjak? Vékony alkat vagyok.Megéri-e nekem úszni?19f
2011. okt. 1. 20:17
 1/10 dirtboy ***** válasza:

ha izmosodni akarsz akkor kondizni kéne.az úszástól nem fogsz fogyni csak akkor ha az étrended olyan de fogyásra sem az úszás a legjobb.

kondizástól is csak akkor fogsz szépen izmosodni ha normális étrended van hozzá.

2011. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az étrendtől nő vagy csökken a tömeged...
2011. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
szerintem hagyd a kondit, rossz minőségű izomzatot épít és ezer sebből vérzik például az izomzatod gyorsabban fejlődik az ízületeidnél és nem szokik hozzá az ízület stbstbstb
2011. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
OMG :D Milyen az a rossz minőségű izomzat?
2011. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Pont olyan mint a kondisoké haver!

Most mit mondjak! Hát pl szép nagy szálkás tricó de egy egykezes fekvőt se tud megcsinálni vele másrészt nem gyúr egy hónapig és volt nincs.

2011. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dirtboy ***** válasza:
23%

ma 18:34

te biztosan marhára kened vágod a biológiai folyamatokat

ha akárki aki már egy jó adag izmot felpakolt magára abbahagyja az edzést akkor az étrendje is megváltozik és ezért következik be az izomveszteség,az izomzat megszokott terhelése elmarad és a tápanyag is kevesebb lesz neki ezért szépen leépül akármilyen úton elért izom is legyen az.

egyébként izomból nincs olyan hogy nem minőségi,ez hülyeség.esetleg össze keverheted a nagy karú nyomi szteroidosokkal, viszont az nem izom hanem víz.


az egykezes fekvő meg marhára jó,bárki meg tudja csinálni aki egy darabig fekvőzik,nem nagy szám.

viszont nyomjál már fekve 220kiló fölött,meg húzzál fel 250-300kilókat meg bicepszezzél 100kilóval vagy guggoljál 300 kilóval a minőségi izmoddal meg a bivalyerős testeddel.

a testépítésből megélnek jó páran de az egykezes fekvőddel kerestél már te vagy bárki akár egy forintot is?


ezt nézd milyen gyengék a minőségtelen izmú emberek,te biztos lepipálnád őket:

http://www.youtube.com/watch?v=fls8Uegb07Y&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=X445gcLXc7w&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=DI5bCcPQN1k&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=st8FEFHlInk&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=HYO4tbvwaDk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=QKzceN4CmQ4&NR=1


én elbújnák a helyedben ilyen emberek mellet, a te erőd semmi az övékéhez képest.

2011. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Az úszás egy cardio mozgás, amit ha hosszú távon csinálsz, akkor elkezded égetni a zsírt. (de már bebizonyították, hogy a kezdetektől fogva égetsz zsírt, csak eleinte nagyon keveset) Csináld az úszást, ha nem akarsz száz kg-os lenni, 10%-os testzsírral. A szervezeted megtanulja, hogy hosszú távon is teljesítenie kell, ezért cardio edzések miatt egy bizonyos tömeg után nem tudsz majd tisztán izmot növelni, mert csak hátráltatná őt a mozgásban. De nyugodtan ússz, legyen egészséges tüdőd és szíved. A kondi nem rossz dolog, aki az egykezes fekvőtámasz mellett érvel, az téved, de valahol igaza van. A lényeg, hogy legyen rendben az étrended, sok fehérje, számold ki a szénhidrát mennyiséget, mert a szervezeted nem hülye, nem fog nagy izomzatot felépíteni tartalékok nélkül. (olyan lenne, mint hadsereget fenntartani lőszer nélkül - kábé mint Mo.)


Az egykezesnek: a fegyencedzést olvastad szerintem, ami egy remek könyv, a benne lévő gyakorlatok tényleg használnak, az izületes dologban csak félig-meddig van igaza. Aki eszetlenül gyúr, nyomja a kreatint, a fehérjeport, az aminosavat és a többi értelmetlen étrend-kiegészítőt, az valóban gyorsabban fejlődik, mint azt a teste megtehetné, az izületek tényleg gyorsabban kopnak, mert hirtelen megnő az ereje és az izmok nem bírják azt a terhelést. De az erő növekedése egy kicsit placebo is.. Viszont a nagyon vékony testalkatúak tényleg nem tudnak fejlődni étrend-kiegészítő nélkül sajnos. Van egy ilyen osztálytársam - nagyon rosszul hasznosítja a fehérjét.


Te csak nyugodtan gyúrj, és ússz, nyugodj meg, nem lesz rosszminőségű az izomzatod, csak ne szedj semmit. Nem kell az a szervezetednek, érd el szép lassan, 19 évesen amúgy sem kell sehova sem rohannod. Én nyár elején 55kg-mal szériáztam fekve, a végére már 80kg-mal és én nem szedek semmit... Csak eszem, és nem is mondanám magam dagadtnak, kicsit kardiozgatok, nem túl sokat, nem keveset. (most semennyivel, mert nemrég műtöttek)

Viszont vigyázz az úszásra, ha izmot akarsz pakolni, akkor heti kettőnél ne menj többször szerintem, mert el fogsz fáradni, mire a gyúrásra kerülne sor. A túledzettségre is vigyázz, mert ha túledzed magad, akkor "beégnek" az izmaid, és nem fognak fejlődni, okosan kell edzeni, heti 4-5 alkalomnál többször nem szükséges, ha nem akarsz versenyekre menni.


A videót linkelőnek: ez az ember tuti szteroidozik :)


17/F

2011. okt. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
dirtyboy :DDD ajánlani tudom neked a takeiteasy.com-ot :D nagyon ráfeszültél a pár soromra. nem olvastam el a szép könyvet amit írtál nekem mivel igen, kenem vágom a biológiai folyamatokat. :D hfhf
2011. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és mindig előbb nyomjad az úszás különben könnyen görcsöt kaphatsz a vízben :D
2011. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDD és ha a szteroid meg a sok táplálékkiegészítő annyira jó minőségű izomzatot épít és szép szálkás kalácskezű majmokká változnak tőle az emberek akkor hogy lehet hogy Savickas a világ legerősebb embere? :DDD

[link]

2011. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!