Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen úszásprogrammal/úszás...

Milyen úszásprogrammal/úszás nemmel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Az egyetlen sport, amit egész évben szívesen űznék az úszás. Nagyon szeretem a vizet. Nem vagyok túl kövér, olyan 10-15 kg-tól szeretnék megszabadulni. Egyáltalán, alkalmas az úszás a fogyáshoz? Látom, hogy van egy csomó ilyen kérdés, de a többi kérdező nem igazán kapott kielégítő választ, nem beszélve arról, hogy a leghatásosabb úszásnemekről, illetve az úszó edzés menetéről szó sem esett. Engem ilyen mélységekben érdekelne a dolog. Esetleg szakiromány belinkelése is nagy segítség lenne.
2011. dec. 11. 10:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, amúgy 24 F, 115-120 kg vagyok. Az ideális súlyom olyan 95 kg körül van, mert széles, magas, erős alkat vagyok.
2011. dec. 11. 10:55
 2/3 anonim ***** válasza:
nem értek az úszáshoz , de fogyni diétával lehet + aerob edzéssel , nem tudom hogy az úszás jó-e aerob edzésnek , de a futópad biztos!:)
2011. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

legyen szó akármilyen edzésről,jelen esetben az úszásról az edzés "csak" kalóriát éget,nem feltétlenül fogyaszt.

szóval hiába égetsz el akár 1000 kalóriát egy edzés alatt,ha a napi kalória beviteled mondjuk 6000 kalória,szóval pozitív a kalória mérleg.

keress rá a kalória deficit jelentésére,vagy marad a napi 6 óra úszás és akkor zabálhatsz tovább.

2011. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!