Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik orsót érdemesebb meg...

Melyik orsót érdemesebb meg venni, melyiknek bír többet a nyeletőféke és melyik tartósabb orsó? -Shimano Baitrunner DL 10000 -Okuma Powerliner 865

Figyelt kérdés

- [link]


- [link]


2011. dec. 28. 17:41
 1/2 SebyHun válasza:

Tisztelt Kérdező!


Személy szerint én az Okuma orsót választanám, eleve 8 csapágy, egyes forgató kar, távdobó dob.

Nekem van Shimano és Okuma orsóim is. Bojlizáshoz valamint nagy testű amur horgászatára az Okuma orsó párosomat használom. Shimano orsóim pedig pergetésben jeleskednek, gyors és rendkívül könnyű.


A linkelt két termékben alapvető eltérés számomra ami zavaró, hogy a Shimano orsó csak 3+1 csapágyas, míg az Okuma 8. Nekem szimpatikusabb a nagy méretű, de alacsony peremű Okuma fémdob.


Remélem segítettem!


Tisztelettel:

SebyHun

2012. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ! Lehetőségem adatott most meg venni a Shimano Super Aero Baitrunner XTE 10000 erről van vmi vélemény esetleg?
2012. jan. 4. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!