Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ez hogy van az uszodákban?

Ez hogy van az uszodákban?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek az úszáshoz, de szeretném elkezdeni. Szóval bemegyek egy uszodába és mi van, ha tele van és nincs szabad sáv?
2012. jan. 6. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
sosincs szabad sáv...
2012. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha, és akkor mi történik?
2012. jan. 6. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fizettél érte, akkor legyen helyed úszni.


Nyilvános uszodákban többen használnak egy pályát.


Kiválasztod a legkevésbé használt pályát vagy a Te sebességednek megfelelő úszótársakat.

Jobbra tarts van.

Londonban voltam egyszer uszodában, ott persze a vízben is balra tarts a szabály.

2012. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor lehet egymás után is úszni? lehet,hogy hülye vagyok, de nem igazán voltam még uszodában. illik megkérdezni,hogy "bocsi, úszhatok melletted?" :D
2012. jan. 6. 23:04
 5/6 argosmate válasza:
ne zavartasd magad, úgy úszol ahogy akarsz, pl. egy jó bige után, ott van mi után úszni és a kitartásod is jobb lesz! :D
2012. jan. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére az esetek 90%-ában saját sávom van, de amikor be kell társulnom akkor mindig megkérdezem illedelmesen, hogy "betársulhatok-e?"! Persze mindig a sebességemnek megfelelő sávot nézem ki magamnak. Ha valaki azt mondaná, hogy nem akkor másikba mennék, de ilyenre nem volt még példa.
2012. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!