Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit tudnak csinálni, ha 15...

Mit tudnak csinálni, ha 15 évesen felnőtt horgászengedélyem van?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki egy tavon tulajdonos, és őnála levizsgáztam, ő van felnőtt horgászengedélyem.

Ő azt mondta, hogy nem lesz semmi baj, mehetek más tóra is.

Szerintetek se lesz semmi baj?


2012. jan. 8. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

baj nem lesz. legfeljebb megbüntet a halőr.

mert neki mi a dolga? az, hogy bizonyos szabályokat betartasson.. gondolom 15 évesen nem lehet felnőtt engedélyed. persze ez csak egy tipp, de szerintem logikus.

de ha az ismerősöd hozzáértő, lehet tud valamit hogy ezért nem szoktak büntetni vagy ilyesmi.

2012. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát szerintem elvileg nem lehetne felnőtt engedélyed.Én úgy tudom hogy ha az adott évben töltöd a 18-at akkor eldöntheted hogy ifit váltasz-e vagy felnőttet(mint én :D)
2012. jan. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez valóban igaz (amit kétlek), akkor előállítják az engedély kiállítóját, mivel 15 éves embernek felnőtt engedélyt kiállítani legalábbis szabálysértés, de még törvénysértés is lehet. Egyébként a "Van egy barátom, aki egy tavon tulajdonos, és őnála levizsgáztam" szöveg egy baromság, vizsgázni a megyei horgász szövetségeknél lehet, amik a kormány felügyelete alá tartoznak (földművelésügyi minisztérium, ha van még ilyen).
2012. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!