Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ez már nem olyan rossz úszótel...

Ez már nem olyan rossz úszóteljesítmény?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Aktívan nem sportoltam, viszont mindig is mozogtam valamit (gyógytorna, gyógyúszás vagy önszorgalomból).

Nyár eleje óta úszok, szeptember óta heti egyszer, nyáron heti kétszer.


Legutóbb 700 métert sikerült leúsznom gyorsúszásban, megállás nélkül (mondjuk nem szabályos fordulásokkal), a nememhez képest olyan talán közepes tempóban. Ez már jó?

Legközelebb mérem az időt is, de most, mikor elkezdtem, még nem tudtam, mire készülök, így erre nem került sor.


2012. jan. 18. 18:47
 1/3 anonim válasza:
Igen. Hány m hosszu a medence?
2012. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

33,3

3 hosszonként számolok 100 métert vagy 3 körönként 200-at, mert utálok hosszokat számolni. De mondjuk ez nem tartozik ide.. :D

2012. jan. 22. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Önállóan sportolsz, törődsz magaddal. Kitűnő teljesítmény, ezt a példát kellene követni!
2012. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!