Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Náthásan elmennél uszodába?

Náthásan elmennél uszodába?

Figyelt kérdés
Csak a taknyom folyik+szaunáznék

2012. jan. 28. 13:00
 1/4 anonim válasza:
Hát én nem mennék a helyedben, mert fújnod is kell gondolom az orrod ha folyik, ami neked is, és másoknak is fura lenne ott... :/ De végülis te tudod. Ahogy érzed... ;)
2012. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
most egy medencében naponta több 100 ember úszik,pancsolj stb.most ebből a száz emberből 5 hordoz magán fertőzést, szóval a víz is fertőzött(nem kell azt hinni hogy raknak bele klórt és attól minden elpusztul...) , most te belemész abba a fertőzött vízbe, úgy hogy beteg vagy és gyengébb az immunrendszered, van rá esély hogy felszedd annak a másik 5 embernek a fertőzését szóval én NEM ajánlom
2012. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha már csak kicsit vagy náthás, akkor szerintem menj. De mondjuk kicsit gusztustalan lesz...

Bár én emlékszem, hogy régen voltam náthásan (kisebb koromban), akkor már nem volt gusztustalan és néha kihozta. De akkor már tényleg alapból kilábalóban voltam.


A szaunát nem javasolnám, mondjuk erről eltérőek a vélemények. De a hideg utána szerintem tuti nem tenne jót.

2012. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez nem igazán arról szól, hogy Te hogyan éreznéd magad, ez etikai kérdés. A náthát ugyanis vírusok okozzák, amik ugyanolyan fertőzőek, mint más vírusok! Alaphelyzetben azért nem küldenek vele haza iskolából/munkahelyről, mert ezek a vírustörzsek a legyengült szervezetet támadják, többnyire nem életveszélyesek, és nincs ellenük védőoltás.


Tehát én nem mennék uszodába, mert nem kívánnám a többieket fertőzni.


[link]

2012. febr. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!