Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Betegen (náthásan) szabad...

Betegen (náthásan) szabad kondizni, vagy nem ajánlatos?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem erőltetném! nem lesz semmi bajod ha kihagysz 1-2 edzést,inkább pihenj és nyomass vitamint.
2011. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
OKÉ KÖSZI SZÉPEN!
2011. márc. 9. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne,mert csak rosszabb lesz.Pihenj addig,míg el nem múlik és tolj vitamint nagy mennyiségben!
2011. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szabad, de attól függ, mennyire érzed rosszul magad. Ha csak közepesen, akkor szabad. Azt kell megfontolni, hogy a megfázás, az immunrendszer küzdelme energiát von el a szervezetedtől, és a sport úgyszintén, és ez a két terhelés együtt már túl sok lehet, gátolhatja a gyógyulást is. Én nem kondizok, csak futok, de azt eléggé megszállottan, és bizony előfordul, hogy a legnagyobb hidegben taknyolva, bedugult orral is nekivágok. Még az is lehet, hogy a nagy izzadás egy kicsit javít is rajtam, és amúgy meg nem vettem észre, hogy ettől rosszabb lett volna bármi. De néha van olyan is, hogy szinte jártányi erőm sincs, hát akkor nem megyek. De ez nagyon ritka. Szóval a helyzettől függ. Nem árt ilyenkor inkább a pihenés.
2011. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már zavartam haza krákogó f@szpuszilót a teremből. Betegen nem edzek, mert még betegebb leszek, még több edzést hagyok ki. meg ordenáré prosztó barom dolog másokat befertőzni a teremben.
2011. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, hát erre nem is gondoltam, hogy a zárt térben ez tényleg nem olyan szerencsés. És nyílt térben futok.
2011. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!