Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kedves horgász kollégák!...

Az ucsihák madara kérdése:

Kedves horgász kollégák! Távdobó botot szeretnék venni, és 3 példányt mustráltam: Spro passion carp, Sppro royality carp és a Maver Genesis extreme 50+. Azoknak a segítségét várom, akik rendelkeznek ilyen botokkal! Mi a véleményetek ezekről?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mivel nem tudom, hogy mit értesz 50+ felett, ezért vakon válaszolok.Olvasva a botok márkáit neked távdobó bojlis bot kell.A spro royality és a passion carp-ot nem értem miért gondolod távdobónak.Valóban nem ötven méterre tervezték őket, de nem távdobóak!Nekem mindkettőből volt szerencsém vásárolni egyet, de nekeem távdobóim is vannak.Azokhoz hasonlítva ez egy kis UL pergető bot, bár a Maver genesist nem ismerem!Ilyen árkategóriában található botok közül és a Carp Expert Long Cast-ot tudom ajánlani.Személyes tapasztalataim szerint faszályos kis bot és nagyon erős!!Igazábol azokat is nézd meg amiknek a nevében benne van, hogy Long Cast vagy ilyesmi és az már félsiker!Persze elötte nézz utána!Remélem tudtam segíteni!Sok sikert!
2012. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi így utólag leesett, hogy az Maver Genesis Extreme 50+!!!xDBoCs
2012. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
No, a spro passiont meg a royalityt azért gondoltam, mert vékony blankú botok, és van belőlük 390es 3,5 librás. Szóval az a véleményed, hogy ezek a pálcák nem a nagy dobásokra születtek? Igazából a 100-110 méter a cél számomra. A genesis extreme is 390-es bot 3.5 lb-s és 500es a keverője, szóval gondolom az megfelel:) Ám mivel mondod, hogy a carp expert lc is jó, és az körülbelül 7000-rel olcsóbb, így meggondolom! Amúgy a két Sproról tudnál még valamit írni? Mi a véleményed róluk, stb? Előre is köszi szépen!
2012. febr. 7. 10:16
 4/4 anonim válasza:
a 3,5lb bottal meg egy 60 as orsóval simán meg lehet még a 120 métert is dobni.nekem egy 3,5 lb botom és egy okuma spb60-as orsóm van.0,28 as zsinóral egy 50g-os ólommal a 120 métert meg dobom.természetesen szélcsendes időben.ha szelesebb az idő egy kicsivel nagyobb ólmot használok
2012. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!