Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászat drága hobbi?

Horgászat drága hobbi?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:

a kiránduláshoz képest drága, de pl a bázisugráshoz képest nem :)

sztem olyan közepesen drága..

2012. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Lehet drága hobbivá tenni.

Ha úgy nézzük minden hobbi az alapoknál kezdődik és a lelkesedéstől valamint pénztárcától függ, mennyit költünk rá.

2012. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyire veszed komolyan.

Lehet egy faaggal meg damillal is kenni a helyi mocsarba vagy akar egy ket millio forintos bottal is a Csendes ocean kozepen.

2012. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha egy átlagos horgásztónál akarsz horgászni akkor az engedély a halastó üzemeltetőjétől függ plusz a horgászbot kb 10-12 ezerből megvan az a komolyabb fajta plusz damil amit elég csak 2-3 évente teljesen lecserélni, és maximum az elfáradt részeket vágod le rajta. A horog sem drága az úszó sem vészes ha fenekezőt használsz akkor a súlyokat bagóért tudod venni a készletet és még sok minden más. Én évente kb 20 ezret költök horgászatra engedélyekkel mindennel együtt. Egyedül az üzemanyagot fizetem külön meg a csalit, a csalit azt egy ismerősöm szokta hozni mert többnyire ketten jérunk aztán felezzük a dolgokat az üzemanyag meg nem drága mert többnyire motorral járok vagy nagyon ritkán autóval ha a haverom lusta kerékpározni.
2012. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én aktív horgászként nem költök többet úgy nagyjából évi 30-nál, úgy, hogy ebben benne van a csali, horgászengedély, napijegy, egyszóval minden. De ismerek olyat is, aki csak tavaly 500 körül állt meg. Szóval attólfügg, mennyire adsz a minőségre, az újdonságokra.
2012. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én idén kezdtem el de 80 000 Ft on túl vok és kell még pár dolog + az etetőanyag meg a csalit is meg kell venni
2012. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Milyen jo is az, amikor a sok _hulye_ horgasz motorral/kerekparral az ut kozepen keresztbe-kasul allo 5-6 bottal a hatan probal haladni...

Es tisztelet annak a _nem hulye_ kivetelnek, aki szetszedi a botot, rendesen elhelyezi egy tokban es kepes normalisan haladni.

2012. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 R.József válasza:
Egy komolyabb felszerelés bizony nem olcsó. Jó hír: horgász engedéllyel csökkenthetőek a további fenntartási költségek.
2012. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon attól függ, melyik horgászmódszer tetszik neked a legjobban. Ha a parton bóklászós pergetőhorgászatot választod, akkor az engedélyen kívül van egy kb. 15 000 ftos kezdő beruházás( orsó, bot, horogszedő, damil, horog), a wobblerek,twisterek, stb. olcsóak. Ha csónakból pergetsz, ott is egy egyszeri költség megvenni a csónakot(kb 40 000). A boilis horgászat ehhez képest valóban drága.
2012. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!