Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol lehet vízilabdázókkal...

Hol lehet vízilabdázókkal ismerkedni? Oké, uszodában:D vmi más alternatíva (pl. : civilben)? 19/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 14:26
1 2
 1/13 Ci.ara ***** válasza:

Konditeremben pl gilda max azt h pontosan melyik termükbe nem tudom de kiszokták írni h a magyar vízilabda válogatott is ott szokott edzeni de likold a gilda max honlapját féjszen és akkor megtudod h pontosan melyik :D


UI: am ezektől a kérdésektől behalok :D

2012. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 thewhiteman ***** válasza:
100%
na mivan, most már nem az 50kilós focisták a menők?
2012. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nálam a foci sose jött be :S persze a tenisz áll az első helyen, mert több mint tíz éve űzöm, de azért a vízilabda se semmi...:))
2012. márc. 29. 16:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint a röplabdázókkal.
2012. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szentedre, Dorothea Kávézó, sokszor beesik a vízilabda válogatott egy-egy tagja egy capuccinora. Ill. Leányfalu,strand-uszoda, ahol a gyerekeknek tartanak edzéseket.
2012. márc. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

merülj le az uszodaban a viz ala es kapkodjal :D

majd csak kiment egy vizilabdazo

2012. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 thiglianus válasza:
Olyan nőnek kéne lenned, akire felfigyelnek, vagy gyönyörünek, vagy jófejnek, és szerintem semmiképp ne te kezdeményezz hacsak nem akarsz a játékszerük lenni. ja egyébként 12 éve vizilabdázom, de az Ilyenek mint Te, nemcsak nálam, de az egész csapatomnál labdába se rughatnak (pedig nálunk van pár válogatott..) Szoval normálisodj meg. szia
2012. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
:)
2012. ápr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

thiglianus

Mert annál a csapatnál milyen csajok jönnek be a srácoknak?

Az itteni OB1-nél pont azt szeretik ha a csajok kezdeményeznek ! Az a baj hogy elég jól ismerem őket hogy tudjam xD Mivel én is vízilabdás vagyok :P

2012. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát itt a csapatnak van egy törzshelye ahova hétvégén elmennek inni :))
2012. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!