Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem tudok annyit enni...

Ha nem tudok annyit enni amennyit kéne akkor lehet ez egy alternatíva a tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudok annyit enni mindennap a mennyit kéne.Undorodni meg nem akarok egy idő után a kajától,ezért arra gondoltam,hogy tömegnövelőt innék napi 2-3x amit én magam keverek ki.A jumbo és hasonló társait vettem alapul viszont marketingért nem fogok fizetni,tehát magam csinálom meg.Ez pedig így nézne ki: napi 3 részre elosztva 75 g tejsavó,150 g zabpehelyliszt,15 g kreatin-monohidrát.Ezen kívül természtesen ennék de azt amit a család is.Pl.lencse,csirke,disznó,hal,zöldségek stb.

Véleményeket várok.


2011. aug. 29. 22:22
1 2
 1/20 Offthewall ***** válasza:
oké, csak nagyon cukros, zsíros kajákat lődd ki. 25 gramm tejsavó kicsit kevés lehet 1 étkezést helyettesíteni, legyen 40-45 ha teheted. Főleg, hogy 15 gramm kreatin keményen megdobja a beépülő mennyiséget, kell mellé fehérje h működjön.
2011. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A kreatint lehet inkább csökkentem.Mondjuk legyen 10g vagy 5 és csak az egyik turmixba menne.25 g fehérje van 10 deka csirkemellben is.
2011. aug. 29. 22:47
 3/20 Offthewall ***** válasza:
2,5 deka fehérje van 10 deka csirkemellbe is" Igen ez az bmeg hogy 1 testépítő nem 10 deka csirkét eszik ne is haragudj :DDD szorozd 5-el! De mondom, PowerTrack PowerProtein, vagy Fullforce Simple Whey, msot még talán akciós bb.hu shopon.Vagy én ajánlom a MyProteint, elég jó és kva olcsó.
2011. aug. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Offthewall ***** válasza:
A kreatin meg pont jó mennyiség feltöltési időszaknak, háromszor vedd be, 5 grammokban, vagy 6-7 testsúlytól függ. Szerintem neked 5. És egymástól távolabb eső időpntokban. Pl. reggel 7-8, délután 3, este 9. Ezt 1 hétig. Utána 2 hétig szintentartás, 5 grammmot valamelyik időpontba. De az 1. héten mindenképp így nyomasd, utána meg felesleges többet szóval^^ Ja és kreatinos turmixoknál nehogy tejbe rakd nekem :D Vagy a kreatint teába, gyümilébe, stb. fogyaszd, ha bírod vízben. És szénhidrátos étkezés előtt 15 perccel, ha módod van rá. De lényeg, hogy ne tejbe, és ne "csak úgy". Tehát kicsit emelj fehérjemennyiségen valahogyan, kreatin maradjon.
2011. aug. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"1 testépítő nem 10 deka csirkét eszik ne is haragudj :DDD szorozd 5-el!"

Ha te fél kiló csirkét eszel étkezésenként, akkor qrva kemény vagy.


2-3x tejsavó+zab még talán belefér, ha bírod. 150g zab kevés lehet. Fehérje talán jó, mondjuk jobb lenne a fehérje tartalomra számolnál 25g-t adagonként. De a rendes kaja is kell 3x mellé legalább. Kreatinból 5got rakj bele max és csak az egyikbe, az bőven elég lesz.

2011. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Még egy jófajta vitamint dobj be mellé.

Amúgy nagyjából mennyibe jön ki ez a turmixod egy hónapban? Lusta vagyok számolgatni, de gondolom te már kiszámoltad:D

2011. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kb 8500 ft havonta ez így.
2011. aug. 30. 19:06
 8/20 Offthewall ***** válasza:
1. nem írta, hogy azt a 10 dekát, többször is bevinni. 2. Igen, gyakran szoktam 40-50 dekát. Nyugi, nem te fizeted...
2011. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
"innék napi 2-3x" Csak olvasni nem tudsz. Ki a f@szomat érdekli ki fizeti okoska?
2011. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Offthewall ***** válasza:
igen ba@meg elolvastam de 75 gramm fehérje nem sok mindenkinek elég 37,5 kiló felett, ha mellé lencséket esznek...
2011. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!