Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hánny éves kortól lehet...

Hánny éves kortól lehet kiváltani az állami engedélyt?

Figyelt kérdés
Most vagyok 14,5 éves és kiszeretném váltani.Meg még annyit hogy mennyibe kerül ? És kell e vizsga hozzá ? A válaszokat előre is kösz.
2012. márc. 30. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nem az életkor függvénye. annyi, h 1 bizonyos korhatár alatt még ifihorgásznak számítasz. nem tudom mi ez a határ
2012. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azthiszem 18 alatt vagy ifjúsági. Kell vizsgázni, de nem kell parázni tőle. Átnézed amit tudni kell és simán megy, meg úgyis segítenek. Van egyesület ahol nem is törődnek vele csak fizess és odaadják az engedélyt.
2012. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14 éves kortól lehet hivatalosan vizsgázni, akkor megkapod a horgászengedélyt. 18 éves korodig ifjúsági horgásznak számítasz, de ahogy betöltöd a 18-at, a vizsgád érvényes marad, csak felnőtt horgász leszel, megváltoznak a szabályok. (1 bot helyett lehet 2 pl.)

Változó, hogy mennyibe kerül, unokaöcsém 5000 körül vizsgázott másfél éve, nemtudom, hogy mi a mostani állás.

Különben a vizsga a legegyszerűbb, kérdezz meg bárkit. Unokaöcsémnek ki kellett töltenie egy feladatlapot, és ha valahol elakadt, akkor a vizsgáztató megmondta a megoldást, és sikerült is.

Én pedig anno megtanultam az egész vizsgakönyvet, erre egy kérdést tettek fel, és meg is volt a vizsga :)

2012. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!