Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászok akik engedélyt...

Horgászok akik engedélyt váltanak ki csatira?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne hogy, érdemes e kiváltani a horgászengedélyt nekem és édesapámnak legfőképp telepített tavakra járunk sok sikerrel.Kb 50-be van meg az éves jegy és nem garantált a halfogás.Fűzvölgyi csatornáról lenne szó, néha van hal néha nem.. :) Volt hogy 13kg-os amúrokat fogták ki mikor látogatni voltunk egyik ismerőst.De volt hogy szinte semmi. :) Érdemes lenne e nekünk kiváltani az engedélyt?

2012. ápr. 2. 18:23
 1/1 gomzoli ***** válasza:

A szegénységi bizonyítványt...

Szerintem, ha annál a víznél jól érzed magad, tetszik a környezete, ki tudsz kapcsolódni és tudod élvezni az ottlétet, és mellette az alapvető lehetőség is megvan halakat fogni, akkor mindenképpen megéri.

Azt a szót, hogy MEGÉRI, szemlátomást másképpen is lehet értelmezni. Megéri a Teszkóban megvenni, amikor csak 700-ba kerül kilója. Mit értesz horgászat alatt? Kifizetsz x összeget az engedélyért, és annyi Forint értékű (vagy ha több akkor MEGÉRI?) halat elvárás szerint haza is akarsz érte vinni? Csajozni is a kuplerájba mész? Fizetsz érte és kapod? Ezzel a mentalitással maradj a sok sikerrel kecsegtető telepített műtavaknál (pontykupleráj).

Elnézést ha bántó voltam, de remélem felnyitottam a szemed.

2012. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!