Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik a legjobb csali ilyenko...

Haass Norbert kérdése:

Melyik a legjobb csali ilyenkor a tokhalra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 22:31
 1/4 gomzoli ***** válasza:

Hol akarsz tokhalazni? :-)

Németországban bevált a nyers füstölt lazacból vágott szelet, de biztosan jók a halas, kagylós, rákos ízű-illatú softpelletek is, 10-20 mm átmérővel. Az eddigi 3 darabból, amit fogtam, a legnagyobb a felszínen jött éjszaka a harcsázón vergődő kishalra, 110 centivolt és kb.10 kiló.

2012. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pl. Maconka, rekord tó vagy Ordas-tavak, VIP. Nem nagy szám, mert "fürdőkád" jellegű vizek, de szép tokok, 10-12 kilósak is vannak bennük. Fogtam már itt is ott is 10 kilósat, de nyáron, gilisztával és halibut pellettel. (fűszeres hal aromában áztatva) De mivel most hidegebb a víz, így nem tudom, hogy ezek bevállnak e.
2012. ápr. 12. 18:34
 3/4 gomzoli ***** válasza:
Biztos beválnának most is, a lényeg szerintem, hogy kissé élénkebben legyen a csali aromásítva, és az etetés ne legyen túl sok, de cserébe jó "illatos". Ahogy írtad, a dip-be áztatott pellet valószínűleg most is jól működne.
2012. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
horgásztavon piros pellet-re megy a tokhal, de sajna vissza kell dobni, nem lehet elhozni a tokhalat.
2014. aug. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!