Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Pelletkészítés házilag? Ki...

Pelletkészítés házilag? Ki milyen recepteket tud? Hogyan lehet elkészíteni? Pop-Up-ot is meglehet csinálni? Thx.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam horgászni :') nyugót szível ajánlóm :)

[link]

2012. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Farkas Milán ***** válasza:

Az előző válaszadóhoz hasonlóan én is a maros mix cég pelletkészítő dolgait ajánlom. kedvező ár mellet jó minőség!

A pop-up ot úgy is meg lehet csinálni, hogy nagyon finomra őrölt parafát gyúrsz bele a pellet tésztájába. ( a parafaőrleményt házilag is megcsinálhatod, de horgászboltban is lehet kapni)

2012. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Farkas Milán ***** válasza:
Ebben a helyzetben te határozod meg, hogy mennyire lebegjen a pelleted. Viszont először mindig csak kisebb mennyiségű őrleményt rakj bele, és egy pohár víz mindig legyen benne, hogy a lebegést le tudd ellenőrízni! Ha nem lebeg eléggé, akkor adagolhatod hozzá a parafát.....
2012. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hasznosak voltak!! Mindenképp kipróbálom őket! :)
2012. ápr. 14. 16:59
 5/6 pozp válasza:

Nekem van egy nagyon bevált olcsó megoldásom.

Por alapú aromát összegyúrsz tojással, kis kukoricadarával, olajjal, plusz folyékony aromát teszel bele.

Jól összegyúrod, aztán kiszaggatod (én úgy szaggatom, hogy egy fecskendőbe töltöm, aminek a végén található kis nyílás le van vágva, így a fecskendő szélességébe nyomja ki a "tésztát" amit aztán késsel elvágok "pelletformára". Ha ez megvan berakom a mikróba de előtte teszek rá aromaport ugyanabból ami a tésztába van, kb mikróba 2 perc, aztán kiszeded és ami nagyon bevált nekem hogy mandula aromát teszel rá, annyit hogy a külső része beszívja de ne ázzon el. Pop-upot úgy csinálok, hogy tovább mikrózom a pelletet, süllyedőnél pedig kevesebb ideig.

2012. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
pozp tudsz mondani pontos mennyiségeket mert érdekelne a recept?
2012. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!