Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vannak férfi szinkronúszók?

Vannak férfi szinkronúszók?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Van: [link]

De ez női sportág, komolyabb versenyeket csak nőknek/lányoknak rendeznek. Egyébként nem hiszem, hogy sok pasi akarna szinkronúszni..

2012. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Iszonyat ronda ha férfi csinálja ezt. De férfi létemre naphosszat kedvem lenne ilyen gyakorlatokkal próbálkozni. Amúgy is úgy kell kirángatni a medencéből amikor zár az uszoda.

Már gondoltam arra, elbújok a víz alatt valahol és miután mindenki elment, egész éjjel próbálkozom ilyennel is, meg úszom is meg ilyenek, meg amiket nyitvatartási időben nem akartam kipróbálni, hogy ne nézzenek teljesen hülyének. (Így is már olyan mutatványokat csináltam néha, amit tuti senki nem szokott.) Ez most komoly, de tudom, nem megvalósítható így ebben a formában, de megfordult a fejemben. Az a baj, az öltözőbe meg mindenhova benéznek zárás előtt, szóval reménytelen lenne megtoldani az úszásidőt. Esetleg az úszómesterrel lehetne megdumálni valahogy, de kizárt, max. jó sok pénzért kibérelhetném éjjelre a medencét.

Most ezt lehet, kimoderálják, jó vicces lett, de úgy lényegében igaz.

2012. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát figyi ha neked ez a szíved vágya, akkor hajrá.

Menj le egy szinkronúszó klubba és mond meg nekik, hogy nagyon szeretnéd kipróbálni ezt a sportot. Mond meg nekik, hogy vannak férfiaknak is versenyek és téged is érdekelne ez. Mondjuk soha nem hülyeség olyan sportot űzni ahol kevesen vannak, mert egyszerűbb kijutni a világversenyekre. Elméletileg nem küldhetnek el, az diszkrimináció. Szóval bátorság, szerintem több klub is van kérdezz rá.

2012. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
neeeeeeeem dehogy nem akarok jelentkezni csapatba, én nem szeretnék szinkron úszni, mert már vízilabdázom, csak mindig előttünk edzenek a szinkronosok, és elgondolkoztam, hogy vajon vannak-e férfiak akik ezt a sportot űzik:D
2012. ápr. 16. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
3. voltam, na én mondjuk versenyekre meg ilyenekre nem gondolnék, mert tényleg női sport, de pár mutatványt nagyon megtanulnék, mondjuk 1-2 szinkronos lány, akiknek sok szabadidejük van, tanítgathatnának. így "hivatalosabb" módon nem akarnám sehogy se megpróbálni mert női sport. csak kár h nincs szinkronúszó ismerősöm, mert tuti megkérném, tanítgasson néha egy kicsit sokat :D
2012. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!