Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy szállítsam feeder botjaim?

Hogy szállítsam feeder botjaim?

Figyelt kérdés

Bojlis botzsákom van 1,9m-van benne gey bojlis botom ami ugyan csak 1,9 ketté szedve ,egy fenekező egy feeder+egy picker.Az lenne a kérdésem hogy sérülhet e a két rezgős ha ezeket botzsákban felszerelve szállítom? Nem törik e vagy sérül meg a spicc?A botzsák nem merev falú.Vagy szereljem fel a parton inkább ?Ti hogy szoktátok? Vegyek egy másik botzsákot is ?Ha veszek akkor milyet ?

Előre is köszönöm!



#peca #feeder #botzsák #horgásazt
2012. ápr. 22. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nemiszem, hogy eltörne,én régóta szállítom így a feedereket, de csak azért mert eddig mindig sajnáltam a pénzt egy jobb botzsákra, és azért énis féltem őket.

A javaslatom: inkább vidd oda szétszedett állapotban, tudom, hogy a parton picit körülményesebb szerelni, és elvisz egy kis időt, de nem kockáztatod meg az értékes botjaidat. Hangoztatom, hogy a feeder botok spicce elég rugalmas, hiszen néha olyan kapásokat kell mutatnia, hogy majdnem tövig hajlítja a hal, de ha félted, jobb egy merevfalú botzsák.

2012. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!