Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szeretném negtudni, hogy...

Szeretném negtudni, hogy mennyire büntethetnek meg orvhorgászatért?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
milliós bírság, meg elzárás. már a kérdésért is szégyelld magad
2012. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez kérdés volt és nem gyónás!
2012. máj. 9. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:
válaszoltam.
2012. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ mit csinálsz, meg mid van és mid nincs. Ha van államid, de normálisan horgászol, de eljátszod a hülyét hogy mondjuk nem vettél napijegyet, azt hitted nem kell akkor vagy utólag kifizettetik veled, vagy elveszik a botodat. Ha mindezt úgy csinálod hogy nincs még államid sem, akkor pénzbüntetés. Ha gereblyézel akár engedéllyel akár engedély nélkül akkor hatalmas pénzbüntetés.
2012. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen kis tiniköcsög csinálja, nálunk csak megveri a halőr, mint a szart. A szülők úgyse mernek feljelentést tenni, mer akkor nekik kell kicsengetni a bírságot.
2012. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
el is veheti a halőr a felszerelést
2012. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegyük fel,nincs engedélyem és horgászom 1 bottal egy folyón rendesen ahogy kell,mennyi lehet vajon a büntetés mértéke? én erre lennék kiváncsi és nem a komolytalan és hülye válaszokra.
2012. máj. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!