Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan szállítod a kajakodat?

Hogyan szállítod a kajakodat?

Figyelt kérdés
Sima személyautóval lehet kajakot szállítani a csomagtartón?Lehet esetleg kettőt is?

2012. máj. 12. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet (kettőt is).
2012. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor jó.Mert vagyok én meg a nemlóvam,ezért szeretnék kettőt,bár az igazsághoz hozzátartozik hogy nincsen még egy kajakom sem,meg amin szállíthatnám olyanom sem.

Lehetne sima csomagtartón szállítani?Olyanon amilyenen a tyúkketrecet szoktam?

2012. máj. 12. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:

:D


Kedv és autó megvan, ennyi a lényeg... :)

Megérdeklődöm Neked, mennyire kell ezt a rögzítéskérdést "túlaggódni", de használtam láttam 10e-ért is már kajaktartót. (Újonnan 15 és 25 között van)

Ne felejts el bemelegíteni mielőtt vízre szállsz! (20 perc elegendő lesz véleményem szerint, legalábbis ezt csiripelik felénk a madarak - vagy kukorékolják a kakasok?) :)

2012. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D
2012. máj. 13. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet személyautóval. Én szoktam. Sima tetőlécen is letet bizonyos hajókat, de ez nagyban függ a hajó típusától( forma, keménység, sérülékenység)


Csepeli simán megy tetőlécen, keskenyhajóhoz, meg portyakajakhoz pedig készítettem a hajó ívének megfelelő adaptert a léchez. Másik megoldás a tetőlécre téglalap alakú vasat hegeszteni, és függesztve kötni.

2012. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!