Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 17 évesen válhat belőlem...

17 évesen válhat belőlem profi uszó?

Figyelt kérdés
8 év thai-box után szeretnék elkezdeni úszni verseny szinten:) nagy álmom az olimpia.. boxolóként vagy úszóként.. sikerülhet valamelyik?:) 120%ban rajt lennék.. minden nap edzenék

2012. máj. 13. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg a box, dez se valószínű
2012. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha őszinte választ szeretnél hallani akkor úszásban semmiképp.Én 19 vagyok 1 éve hagytam abba az úszást imádtam én is komoly versenyző szerettem volna lenni de ennyi idősen képtelenség főleg ha előképzettség nélkül kezded.Egy év alatt azt vettem észre h a nálam hat évvel fiatalabb úszótáram másodpercekkel ver meg és képtelenség befog mivel még olyan fiatal h rettentő gyorsan fejlődik és ő a nulláról kezdte én meg már azért úsztam egy jóideje már.
2012. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Moptun válasza:
A thai-box bejöhet, de az úszás nem! Hobby szinten úszhatsz, nagyon jó kikapcsolódás is tud lenni, lazít, de 17 éves korban a 0-áról (vagy nem tudom, hogy régebben úsztál-e)kezdeni nagyon cikis.Minimum 3-4 év mire elkezdhetsz versenyszerűen úszni (a tanoda után) akkor is olyan időket úsznál, mint a most 10 és 9 évesek, míg a korodbeliek... Azt a thai-boxot nyomjad.8 év után nem szabad veszni hagyni, ha olimpia a cél...sok sikert!
2012. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lee12 ***** válasza:

thai box nem olimpiai szám

ha emennél vasasba boxolni akkor még olimpia is lehetséges ha jó vagy de úszásba semmi esélyed

2012. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!