Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A Döme Gábor etetőanyagok...

A Döme Gábor etetőanyagok kinek mennyire váltak be?

Figyelt kérdés
És ha beváltak melyik a legfogósab ? [Pelettes fekete v Nagy ponty]
2012. jún. 18. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
puhapontypeletXD
2012. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az jó :D
2012. jún. 18. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Haldoradó etetőanyagnál nagy részt a márkát, a reklámot fizeted meg. Ettől függetlenül a pelletes fekete nyáron elég jó.
2012. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagy ponty etetőanyag és házi erjesztett büdös kukorica keveréke az etető kosárba és lucerna-sás kukorica tuning a horogra = 8kg 88cm amúr:)
2012. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az szép:)

Mi is erjesztett rothadó kukoricával nyomjuk, de mi natúrba:) Jött már rá amúr:)

Tej és pálinka, ki a napra, fú de kegyetlen szaga van:D

2012. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is pont így csinálom:) még a kezemet is marja
2012. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nagyon fontosnak tartom megjegyezni, hogy a "Döme etetők" 1000 Ft/kg áron kaphatók, míg Erdei Attila (aki Feeder Világbajnok) etetőanyaga 690 Ft/ 2 kg !!!. Ettől függetlenül, hitetlenül is kipróbáltam. 1 kg pelletes fekete 1 kg vad szilvával összekeverve, 2 óra alatt 6 ponty és életem -eddigi- legnagyobb hala egy gyönyörű 8,5 kg nyurga ponty, a csali haldorádó kukorica tuning vörös démon.... Hogy most ez a szuuper etetőnek köszönhető,a szerencsének, vagy a Haldorádóba vetett ezrek "hitének", a lényeg, hogy én egyszer próbáltam ki, ilyen eredményekkel, ha majd úgy állok anyagilag, lehet bevetem ismét :D
2013. okt. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!