Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a véleményetek a HALDORÁDÓ...

Mi a véleményetek a HALDORÁDÓ termékekről?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak jó dolgaik, de az árba nagyon be van építve az özön reklám és szvsz. annyival nem jobbak, mint amennyivel drágább. A kukorica tuningot, aromákat használom rendszeresen, azok nagyon jók, de egy átlag horgászathoz ha csak Haldorádóval szerelkeznék fel, baromi sokból jönne ki és az eredmény nem feltétlenül jobb, mint ha olcsóbb cuccot használtál volna.

Én direkt próbáltam, legolcsóbb Maros Mix valami olcsó aromával és pv1-el, jött pár kárász de semmi komoly. 2 nappal később pelletes fekete és haldorádó cuccok, ugyanúgy semmi, szóval ahol nincsen hal, oda majdnem mind1, melyiket használod, ahol meg van, ott meg azért mind1, de biztos van más tapasztalat is.

2012. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. júl. 4. 12:41
 3/6 anonim válasza:
Nagyon drága de nagyon jó de nekem megteszi a maros mixes eco keverék is de ilyen meleg vízbe a 20 fok feletti specialitásuk nagyon jó!
2012. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:D!
2012. júl. 4. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen, a tüzes ponty és a vad ponty tényleg jó anyag, meg igazából az összes, de ha olyan helyen veted be, ahol nincsen hal, akkor nem sokat ér:)
2012. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem rohadtul agyon hypeolt cuccok, tény hogy van köztük nagyon jó dolog is, pl a kukoricáikat szeretem, mert nincs túl sok diffi árban a többihez képest, meg a fűszeres hal is iszonyat jó etető, de ennyi. Nagyon drága, ugyanakkor fele annyit nem érő dolgok. 400 Forintos etetővel is ugyanúgy fogok halat mint Döme hülyeségeivel. Meg a reklámot is fizetni kell valamiből, a rengeteg teszthorgászat, bár azok is inkább már átmennek ilyen teleshop kategóriába. Minden fos csak a Haldóval lehet halat fogni :)


szvsz nagyon nem csípem Őket.

2012. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!