Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Csak simán egy kis tóra ahol...

Csak simán egy kis tóra ahol 2-3 méteres a viz járunk a haverokal milyen csalikat ajánlottok kisebb halakhoz csuka harcsa? Milyen mélyen vannak ezek a halak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 22:22
 1/2 gomzoli ***** válasza:

Milyen napszakban?

A csukát kora hajnalban, vagy estefelé, a harcsát pedig egyértelműen éjjel próbáld, vagy kora hajnalban. Csukázni akadók, nádas, hínármező, töklevél stb. közvetlen közelében, úszóval érdemes, kb. 1 méterrel a fenék felett. Vagy egy villantós bottal körbesétálod a tavat...

Harcsázni ilyen sekély vizen különösen a felszínen érdemes, óriásantennás úszós szerelékkel ("stupek"), a sötétben a vízfelszínen pancsoló kishal mágnesként vonzza őket...

2012. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csukát egész nap érdemes, én talán dél körül fogtam eddig a legtöbbet. Akadók környékén, de nyílt vízen is sokat fogtam. Harcsára nappal akadók környékén, fenéken földigilisztacsokorral, nadállyal vagy piócával érdemes. éjjel felszínen.
2012. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!