Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Dunán csónakázásnál (akár...

Dunán csónakázásnál (akár evező, akár 3-4 LE-s motor esetén), milyen mentőmellényt kell viselni?

Figyelt kérdés
Hol érdemes venni? Esetleg internetről honnan? Az árak miatt nézelődök, de egyelőre tanácstalan vagyok/vagyunk... :/
2012. júl. 13. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyat, ami a testsúlyodnak megfelelő. Ha 90kg vagy, ne olyat vegyél, ami 50 kilóig jó:)

8-10 000 ft, nem olcsó, de sajnos kötelező.

2012. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:/ Igen, sajnos tudom hogy kötelező. Én is ilyen árban láttam, csak gondoltam hátha van valahol olcsóbb. 10-et úgy sajnálok rá kiadni. Főleg hogy tényleg csak ilyen nyugis csónakázásról, nézelődésről lenne szó.
2012. júl. 13. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ennek igazából télen van nagy jelentősége. Nagykabátban beleesel, alig van esélyed, így nyáron lazán kiúszol.
2012. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem télen hanyagolni is fogjuk az ilyesmit... Viszont őszig még lehetne menni picit. :) Néztem vaterán ilyen egyszerű nyakba akasztós vackot. Az a legolcsóbb, de elvileg 100N-es életmentő mellény.
2012. júl. 13. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!