Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Valaki ismeri ezt a kapásjelzőt?

Valaki ismeri ezt a kapásjelzőt?

Figyelt kérdés

[link]


ilyennel tele van a vatera, elég olcsó, de nem akarok szart venni. nem akarok több 10k-t kiadni érte, ezért érdekelne hogy valaki használ e ilyet, megbizhato e, stbstbstb. vélemények?


vagy esetleg van még ez, ehhez van leszuro is:

[link]



2012. júl. 22. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen egyszezonos valamik, bár ha kifogsz egy jobbat az tovább is bírja. Megbízhatónak nagyjából megbízhatók,de én inkább a jól bevált karikás módszernél.
2012. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha 1 szezonos lenne, tök jó lenne. gyakorlatilag az ilyen olcsó sz*rok ha 1x vizet kapnak(eső), lehet kidobni őket.
2012. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Öcsémnek van ilyen sz*rja,minden évben vesz egy újat.


A vizes történet valóban így van, körbenyomtam neki használat előtt epoxival, szóval beázni nem fog. :D

2012. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hármat kéne vennem, nem akarok rá sokat költeni. elég ha a nyár végéig kibírják, de szóljon ha szólnia kell, éjszaka ne vigye be a botomat a hal.
2012. júl. 22. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
A csengős karika miért nem jó?
2012. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek 1-2 ezer forintért tényleg nem túl jók, egyszer vizet kap kuka, és van egy pár hibája.

Én használok elektromos jelzőket, és saját tapasztalatból mondom, hogy ne egy ilyenben gondolkodj. Én az első csipogót a piacon vettem, 4-5 pecát bírt ki kb.

Gyűjts hozzá még egy keveset, és vegyél egy megbízhatóbbat, ami tényleg használható, mint például ezek:


[link]


Ez is hasonló olcsó kategória, de legalább Spro, amik bírják a gyűrődést, az eső sem teszi tönkre őket.

Ha sok pénzed lenne, mondanám vegyél Fox márkát, az az abszolút csúcs, de hobbi szinten nem éri meg.

2012. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azért vennék ilyet, mert jelenleg nincs zsetonom másikra, de ez csak jelenleg van, szóval ezeknek max 1-2 honapot kéne kibirni. de mindegy már, eldöntöttem hogy ezt ah ármas spro-t veszem (amugy is kinéztem, de azért köszi hogy linkelted:)
2012. júl. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!