Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Gyurta Danit ismeri valaki?...

Gyurta Danit ismeri valaki? Tényleg nem olyan szereny es intelligens, mint amilyennek tunik? Valoban nagykepu?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 00:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mitől tűnik intelligensnek? Nem az eszéért szeretjük, hanem mert kiváló sportoló.
2012. ápr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az biztos, ez csak plusz pont lenne :)
2012. ápr. 5. 01:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Valóban nagyképű és lenézi az átlag embert sőt még az ismeretlen sportolókat is. Kellemetlen egy figura.
2012. ápr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi közöd hozzá?
2012. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagy sportrajongo vagyok, es par baratomnak ismerose..ok mondtak ezt nekem, mikor fenyeztem, hogy mennyire buszkek lehetunk ra ( sportban). Hat nem akartam elhinni, de megis..:)) Mindegy amugy csak teljesitsen jol.
2012. ápr. 5. 10:05
 6/13 A kérdező kommentje:
Es jogos a kerdes, semmi kozom hozza!:)
2012. ápr. 5. 10:11
 7/13 anonim válasza:
Én nem ismerem,de van olyan ismerősöm, aki járt vele egy ideig. Szerinte is nagyon el van szállva magától...
2012. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
akko fafofo
2012. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Aki ilyen sikereket ért el, az el van szállva magától. Nincs ebben semmi különös.
2012. ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Még kiegészítésként... elviselhetetlen stílusban beszél, gusztustalan módon káromkodik, ha vmi nem tetszik neki, akkor gond nélkül elküld a fa*zba. (Ő szokta így mondani) Nem tudom miért érdekel ennyire, de láthatóan nagyon odáig vagy vele. Azt javaslom Neked, h sürgősen felejtsd el őt, amíg nem késő, különben felkerülsz a listájára, és amikor úgy szottyan kedve téged is előránt a kisfiókból. Aztán lesz vele egy kellemetlen éjszakád, mert bizony nem túl kellemes vele együtt lenni.......... És akkor még szépen és diszkréten fogalmaztam. :S hagyd a francba! Az aranyérmein kívül semmi mást nem érdemel meg!
2012. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!