Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Damilból előke vagy szilikon?

Damilból előke vagy szilikon?

Figyelt kérdés
Ha bojlit teszek fel csalinak, akkor fonott zsinórból lógjön az előke amire ráhúzom, vagy szilikon szárral is jó? Eddig szilikont használtam, nekem az egyszerűbb, meg ha akarok tudok kukoricát tenni a horogra is és nem lóg a zsinór. Melyiket használjam?

2012. aug. 1. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából teljesen mind1, kinek mi jön be. Előkéből is könnyű, kötsz egy not a knot csomót, a világ legegyszerűbb csomója és kész. Ha kukoricával horgászol és túllóg a zsinór, az a halat meg nem szokta érdekelni:)

A szilikonos éa az előkés megoldás is jó, nagyon függ a horog formájától, mikor melyik eredményez jobb akadást.

2012. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, akkor szerintem maradok a szilikonnál.
2012. aug. 2. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind 2 megoldás jó.. De ha huzol egy kis szilikon csövet a horogra amibe belefűzöd a hajszálat is akkor is jó és olyan hosszra állitod a hajszálat amilyenre akarod. És jobban is akad a horog mert a hajszál és a horog között van kb 1 cm míg a szilikonnál nincs és könnyen kiakadhat
2012. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!