Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Öreg vagyok már evezni?

Öreg vagyok már evezni?

Figyelt kérdés
Mostanában váltottam életmódot, és nagyon megtetszett az evezés, mint sport. 23évesen már öreg vagyok ezt elkedeni, esetleg sikereket elérni hazai szinten? tudom szép álom stb, de tényleg érdekel a dolog, jelenleg főképp lelkesedés szintjén.

2012. aug. 2. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, öreg vagy. A keringési rendszered nincs abban az állapotban, de hobbi szinten el lehet kezdeni.
2012. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egészségi és edzettségi állapotodtól függ. Mindenképpen menj el egy szimpatikus sportegyesületbe, ahol van kajak/kenu szakosztály, és ott érdeklődj.
2012. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pl.

[link]


vagy gugliba:

kajak-kenu szakosztályok


(Második voltam.)

2012. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem főképp, mert ahogy néztem a magyar sportolókat is (igaz kajak-kenuban) ahogy látom nem gond a 25feletti kor, bár persze ők gondolom gyerekkoruktól edzenek.
2012. aug. 2. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!