Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nem sokára 15 éves leszek, de...

Nem sokára 15 éves leszek, de szeretnék elkezdeni versenyszerűen úszni. Késő elkezdenem?

Figyelt kérdés
Nézegettem klubokat, és találtam is egyet, és nagyon sok ott a kicsi, mármint ilyen 8 évesek, pár nagyobb van, mondjuk olyan 10. De előtte még ilyen nagyon kicsikhez kell járnom, hogy megtanuljak rendesen úszni pillangót, hátúszást stb...? És körülbelül mennyi idő mire megtanulom? És be tudok majd illeszkedni? Előre is köszi mindenkinek! 15/L
2012. aug. 11. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, sztem könnyen be fogsz illeszkedni:)
2012. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is most akarok elkezdeni uszni es majd versenyezni is szeretnek.Egy 17 eves fiu vagyok tudom,hogy mar kesö de miert ne probalhatnam meg ?! :) Te is szerintem probald meg!
2012. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 21 évesen készülök beiratkozni egy egyesületbe,sose késő,bár már világversenyre tuti,nem jutok ki
2012. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz úszni ?
2016. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Versenyszerűen fölösleges/minek
2016. szept. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ne, mentél? mi lett?
2022. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!