Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne elkezdenem kajakozni vagy kenuzni?

Figyelt kérdés

Az edző azt mondta, hogy ennyi idősen (14-15) kezdik el általában a kajakot és a kenut. És a következő olimpiára ki is juthat.

Eléggé nagy darab vagyok.. Széles vállaim vannak, gondolom ez azért lett, mert 5 évet úsztam.

Meg szerintem, kicsit fiús alkatuk van azoknak a lányoknak, akik már évek óta űzik ezt a sportot. Ez nem annyira tetszik, de a siker érdekében bevállalnám.

Az még lehet, hogy fontos, hogy nem nagyon szeretek tanulni, de ha mondjuk valami nagyobb versenyen helyezést érnék el, akkor kapnák pénzt.. Vagyis: ha nem fogok járni egyetemre, még akkor is lehetek sikeres, és biztosítani is fogom a jövőmet. Szerintetek elkezdjek kajakozni vagy kenuzni? Ha, igen, akkor ti melyiket ajánljátok nekem? Köszi, a válaszokat! 15/L


2012. aug. 12. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
mindkettőt tolhatod, sztem ugyanolyan jók :)
2012. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem kajakozz sokkal jobb sport, es kenu nem szimetrikus sport es terdelned kell, egyertelmuen kajak!
2012. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem elkezdheted a kajakot mert nagyon jó sport.De annyit mondok hogy ha egyáltalán világversenyen jó eredményt tudsz elérni akkor sem valószinű ,hogy meg tudsz majd élni a kajakból.Akkor ha meg akarsz belőle élni akkor nagyon kell edzened ,a mezőny nagyon erős és én még nem láttam olyan kajakost aki 14 évesen kezdett de bravúros eredményt tudott elérni.De megpróbálni meg lehet.
2012. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kenuban még nem olyan erős a mezőny, és sztem az menőbb is , mert nehezebb mint a kajak, szal sztem azt válaszd, és nem késő elkezdened.
2012. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A kajak az nagyon jó inkább mint a kenu. Olyan jól nem kell tudni úszni de valamilyen szinten kell. A mezőny nagyon erős de ha kemény vagy és szorgalmas akkor menni fog az.
2012. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az edző átkúrt. Ahhoz hogy esélyed is legyen bármilyen normális eredményt elérni, 5-6 évvel előbb kellett volna elkezdened. 8-10 évesen
2012. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6 ha enyire okos vagy a dologhoz akkor inkább ne írj semmit, az egyik csapattársam nem régy nyerte meg az ORV-t (olimpiai reménységek versenye) úgy hogy 1 éve kezdte el a kajakot és most 15 éves, ez genetikától is függ.
2013. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!