Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Penészes kukoricával lehet...

Penészes kukoricával lehet horgászni?

Figyelt kérdés
eredetileg büdöskukoricát akartam csinálni, az kész is lett (1hétig érleltem), el is vittem magammal horgászni, de miután hazajöttem megfeledkeztem róla, és most ahogy megnéztem a tetején megjelent ilyen fehér penész, és azzal lehet-e még horgászni, vagy mehet a kukába?
2012. aug. 16. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az nem penész hanem keményítő csak le kell szedni a teteéről és kész nálunk van, hogy 4 hétig áll és csak ez van a tetején de ha nem szeded le az sem baj. Nyugodtan tehetsz hozzá joghurtot is az kicsit megtunungolja de fahéj is jó, de beáztadtad rendesen ugye? Mert az első áztatás után beszívja és felszívja magát és ujra kell tölteni csordultig. De az biztos, hogy nem penész és nem kell kidobni. Am milyen módszeral horgászol?-csak kiváncsiság :D

2012. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na akkor jó :D, csak nekem ez a büdöskukorica még új terület, mert eddig csontival horgásztam(mert az a tó ahova jártam csontival lehetett fogni sok harcsát) de azóta annak a tónak új tulaja lett, és nemtom honnan hozták a harcsát, de az már nem harap csontira(csak élőhalra vagy haldarabkára), így kukoricával horgászok most(pontyot és amúrt keresve), egyébként kukoricával így hagyományosan, tehát csak simán felrakok 2-3 darabot a horogra. ja és lenne még1 kérdésem, tök véletlenül találtam most ilyen nagyon nagyon régi tescos konzerves kukoricát (1 hónapja járt le a szavatossági ideje), és hogy azzal megéri elmenni horgászni? :D
2012. aug. 16. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
persze ennek a kukorica áztatásnak sincs szavatossági ideje minél töbett ázik anál jobb ha nem rossza kukorica szaga a dobozosnak amit vettél akor nyugodtan használhatod :D
2012. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel a büdös kukoricával, hogy egy idő után gázmaszk kell hozzá, annyira büdös, kocsiban szállítani pedig lehetetlen, mert utána 2 hónapig nem tudsz beleülni:D

Csónakból nem lehet vele etetni, mert ott eset össze a szagától:D

2012. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen, de ha beleteszem 1 üvegbe, és jól rácsavarom a tetejét?
2012. aug. 16. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Amint kiengeded a szellemet a palackból...:D
2012. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi szállitáskor leöntjük róla a vizet aztán lezárjuk festékes dobozokba tároljuk
2012. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!