Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nyaralni megyek a horvát...

Nyaralni megyek a horvát tengerre, és szeretnék horgászni is. Ehhez kérnék némi segítséget?

Figyelt kérdés

A magyar tavakon otthon vagyok, viszont amikor elkezdtem összerakni egy szereléket a hamarosan kezdődő nyaralásomra, rájöttem, hogy semmit nem tudok a dologról.

Valamilyen úszós módszerrel szeretnék horgászni szikláról vagy kikötőből.

Keresgéltem kicsit, de vagy olyan dolgokat találtam amihez nincs szerelésem, vagy túl egyszerű (damil, egy ólom és horog)


Milyen szereléket rakhatnék össze ami itthoni felszerelésből is megoldható (tegyük fel hogy mindenem van pontyozáshoz, és úszózáshoz)?

Milyen csalit használjak, illetve van-e pár tipp amivel segíteni tudtok esetleg?



2012. aug. 8. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Én viszonylag már rég horgásztam a horvát tengeren, de ha jól emlékszem nekem úszós botom volt pontyra volt felszerelve de simán elbírta a nagyobb fajta halakat is. Igazából én csak ilyen kicsiket tudtommal ott fogni, a nagyobb fajtákhoz beljebb kellett volna mennem, de csónak lehetőség nem nagyon volt számomra. Csaliból azt használtam amit itthon annyi különbséggel hogy ott a főtt kukoricát vodkába áztattam egy éjszakára hogy erősebb legyen az illata, meg rumba és azt használtam fel, egy ismerősöm tanácsára.
2012. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!