Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy hívják, , horgásznyelven,...

Hogy hívják, , horgásznyelven, , ezt a horgászati technikát?

Figyelt kérdés
Nálunk az emberek inkább kis halakra horgásznak. A folyónk max 4-5 m mély. Felerősítik a damilra a kis úszót, egy kis ólmot és egy kis horgot, melyre hernyót húznak. Nálunk ezt ,,dugózásnak,, hívják. Az interneten kerestem (oktató)videókat dugózásról, de egyáltalán nem találtam. Inkább ebben kérnék segítséget.

2012. szept. 1. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát (jaj, így nem kezdünk mondatot) ha van rajta ólom akkor esetleg lehet a fenekezés. Bár én csak mostanság ismerkedek a horgászattal, úgyhogy lehet orbitális hülyeséget mondtam vagy legalábbis nem azt amire te gondolsz de nekem ez ugrott be.
2012. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A fenekezéshez nem használnak úszót, és használnak etetőkosarat. Úgyhogy ez nem az. (De szerintem ez egy teljesen alap úszós szerelék.)
2012. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ez nem fenekezés, azthiszem időközben rájöttem, hogy hívják:úszózás.
2012. szept. 2. 06:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!