Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nagykanizsán hol lehet venni...

Nagykanizsán hol lehet venni gumi úszósapkát, úszószemüveget, fürdőruhát?

Figyelt kérdés

Heti 1 úszás lesz a suliban. Egyberészes fürdőruha kell. Az úszósapka gumiból legyen,mert hosszú hajam van. Az úszószemüveg meg normális, ami úszáshoz jó.


Hol tudom ezeket a lehető legolcsóbban megvenni? Melyik bolt az olcsóbb Hervis, Intersport? Van még valami bolt ahol megnézhetem ezeket?


kb. mennyibe kerülnek majd?


14/L


2012. szept. 3. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

sportruházatiba, sportboltba nézz el, ha még nem tetted.

vannak ilyen nagyobb üzletközpontok, sok üzlet egy helyen, ahol szinte mindent kapni. most hirtelen a Tesco jut eszembe, ott speciel nem tudom, van-e ilyesmi, én még nem láttam ott. de tudod, ilyen áruházak, ahol van ruházati osztály is, az áruház neve nem jut eszembe...


de jobb esetben magában az uszodában is van sportbolt. úszószemüveg sztem nem feltétlen kell

2012. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

úszósapkát én kb. 300-ért (vagy 600-ért) vettem, nagyságrendileg ennyi lehet, de talán ami neked kell, drágább lehet. a többiről, fürdőruháról nincs fogalmam, elvileg pár ezernél kezdődnek, gondolom.


ja, és nem ismerem Nagykanizsát, nem tudom, ott az uszodában van-e sportbolt, de lehet.

2012. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!