Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ciki ha 19 éves fiú vagyok és...

Ciki ha 19 éves fiú vagyok és nem tudok úszni?

Figyelt kérdés
soha nem is vonzott a tény, hogy megtanuljak úszni
2009. júl. 29. 21:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
nem ciki, de ha te annak gondolod, márpedig annak gondolod, ha feltetted a kérdést, akkor tanulj meg, nem nagy kunszt 20L
2009. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
67%

ez nem szex téma haver!


amugy meg mindenki tud úszni csak valaki nem tanulja meg hogyan kell!


most megy a római vizesvb onnan tudsz talán ellesni egykét trükköt


amugy nem ciki egész családom benszülött Siófoki de öreganyám 10 éves kora óta be nem rakja a lábát a Balatonba....na az a ciki

2009. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
84%
En sem tudok es az anyukäm sem. 24/l
2009. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó válaszoló: Büszke lehetsz rá...


Kérdező: Abban az értelemben ciki, hogy ha vízbe esel és ebbe halsz bele. Azért az kicsit nevetséges ha valaki így végzi, nem hogy elment volna 3 órára a 500 forintért egy oktatásra :)) Húzzál bele, saját érdeked.

2009. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat. Én valójában azért nem tanultam meg, mert csúnya pattanásos a hátam és még most se vetkezek le akárki előtt. Így a strand meg a Balaton is sokszor kimaradt. Amúgy bőrgyógyászhoz is jártam, de Ő sem tudott segíteni.
2009. júl. 29. 21:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el másik bőrgyógyászhoz, a Sotret nevű gyógyszertől 100% elmúlnak.
2009. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
82%
21.54-nek: Ha nem tudnäd az iskoläkban is tanitanak uszni de meg igy se jött össze mert pänikolok a vizbe. Nem vagyok rä büszke de nem szegyenlem. Gondolom te tökeletes vagy........
2009. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
És a balatonom amúgy se azt nézik az emberen hogy pattanásos-e a háta vagy sem...Ne is törődj vele,a bőrgyógyász jó ötlet.
2009. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Én is 19 vagyok, és nem tudok úszni. Pár méter után kifáradok, és félek, ha nem ér le a lábam (mármint úgy, hogy a fejem is kinn legyen :D).

A pattanásokat nem kell szégyellni. Számos kozmetikum van, ami segíthet ellene, de ha nem csak néha jelentkeznek a tünetek, akkor érdemes orvoshoz fordulni. Nálunk a gyógyszerész is készít krémeket, de szerintem más gyógyszertárban is lehet kapni kenőcsöket, ecsetelőket. Sokszor jobb is, mint a márkás. Nekem a szalicilsavas alkohol bevált. Egyébként nem árt odafigyelni az étkezésre, és a bőrfelület megfelelő tisztítására is, mert az nagyban befolyásolja a pattanások kialakulását.

2009. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én már annyi mindennel kentem, hogy el sem hinnétek. Most hagyom úgy ahogy van, a sokféle kenőcs meg krém se nem tesz jót a bőrnek.
2009. júl. 29. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!