Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászok, valaki segítsen!...

Pozp kérdése:

Horgászok, valaki segítsen! Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Feltekertem egy jó minőségű 20- as monofil zsinórt egy jó minőségű orsóra egy 360 as feeder botra, és be van csavarodva a zsinór, ha lazát kap rátekeredik a spiccre, nagyon zavaró. Mit tudok csinálni vele? (zsinór: spro carp max )

2012. szept. 12. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen módszerrel tekerted fel a damilt az orsóra?
2012. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Farkas Milán ***** válasza:
A spro carp max zsinór erős zsinór, ami a szakítószilárdságát illeti, viszont nagyon rossz a csomótűrése és a kopásállósága sem a legjobb!! Elképzelhetőnek tartom, hogy a vékony 0.20-as zsinórt dobás közben akkora erőhatás éri, hogy annyira megnyúlik, hogy már ne mnyeri vissza az eredeti alakját! Ilyenkor szokott a zsinór megtekeredett és rojtos formát felvenni, ami akár a botra is feltekeredhet! ez bottörést, illetve gubancokat is okozhat!!
2012. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egy pálcát beledugva tekertem fel(ellenállással), de már megoldottam a problémát egy dobóelőkével, a zsinór teljesen új, nem a dobásoktól lett ilyen, a feltekerést követő szerelésnél is észrevettem már... valószínűleg az orsómmal van a probléma, mert a picker botomra ugyanezt tekertem és ott tökéletes

köszönöm a válaszokat:D

2012. szept. 13. 22:34
 4/4 gomzoli ***** válasza:
Jól gondolod, szinte biztos, hogy az orsó hibája.
2012. dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!