Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kiteosok figyelem! A célom az...

Kiteosok figyelem! A célom az lenne hogy a sárkányeregetés élvezetét fokozva egy kisebb kite-al hatalmasakat ugorjak. Erre a kitech-től a speedy 3-at néztem ki. Van esetleg tapasztalatotok a termékkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ideális e a fent leírtakra, vagy esetleg tudtok valami kisebbet/nagyobbat?

2012. nov. 16. 21:22
 1/7 radír67 válasza:
A SPEEDY 3 egy kétzsinóros SOFT ernyő, ez ugrálásra nem kimondottan alkalmas. Ahhoz legalább négyzsinóros kell, és úgy tudom a TUBE ernyők biztonságosabbak, mert azok finoman le is tesznek az ugrás végén. Bővebben itt: www.kiteforce.hu
2012. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi az infót! még annyi kérdésem van, hogy 75kg-ra hány négyzetméteres ajánlott ha nem szeretnék elrepülni?
2012. dec. 3. 16:32
 3/7 radír67 válasza:
Én láttam már elszállni embert 7nm-es ernyővel, de ez az ernyő típusától is függ. Ez az ugrálás, és a kájtozás veszélyes sport, csak nagyon biztos ernyőkezeléssel szabad megpróbálni. És sohase kájtozz egyedül. Inkább azt javaslom, mielőtt belekezdesz, csapódj oda valamelyik kájtos csapathoz, szívesen adnak tanácsot, segítenek.
2012. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a választ. még esetleg arra gondoltam hogy amíg tanulok kiköthetem magam a földhöz és a kötéllel megadhatom a távolságot, így nem történhet baj :)
2012. dec. 7. 15:23
 5/7 radír67 válasza:

Ha ilyen ötleteid vannak, tényleg ne próbáld meg egyedül!

Kötéllel még veszélyesebb!

Egy példa: http://www.youtube.com/watch?v=oveLq6j4JUw

Ez egy pansh ACE 5-ös ernyővel sikerült a csávónak, ami nem számít nagynak.

2012. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezt láttam és pont ennél a videónál jutott eszembe hogy kiköthetem magam a földhöz hogy tudja korlátozni a magasságot
2012. dec. 8. 16:46
 7/7 radír67 válasza:
Látom nem akarsz letenni erről köteles dologról, de mindenképp azt mondom kérd olyanok segítségét akiknek már van gyakorlatuk ebben. ÉS SOHASE PRÓBÁLD EGYEDÜL!!! Hidd el nagyon veszélyes tud lenni megfelelő tudás nélkül.
2012. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!