Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért hallgatnak sokan gyúrás,...

Miért hallgatnak sokan gyúrás, kocogás stb. közben zenét?

Figyelt kérdés
Ezt valahogy sose értettem, a zene általában csak elvonja az ember figyelmét pl. az aktuális gyakorlatról, akkor mégis miért jobb úgy sokaknak?
2012. jan. 4. 19:56
 1/7 dirtboy ***** válasza:

/a zene általában csak elvonja az ember figyelmét pl. az aktuális gyakorlatról/


ez nem igaz,gondold át még egyszer ezzel a módosítással hogy ez nem igaz.

2012. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
figyellj:én is szoktam,sőt mindig ezt csinálom.azért metr vagy felspanol,vagy kikapcsol.van egy holtpont.amikor maj d össze esel.és akkor könnyebben átvészeled azt a 20 percet,és tudsz is tovább menni,és nem érzel fáradtságot.de ez inkább élsportolóknak jó.ahol napi 18 órán keresztül úgy kell hajtani,hogy tényleg ami csövön kifér.
2012. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én minden edzésen hallgatok zenét, igen, tudom hogy a tökötök ki van már néha Rocky-val, de általában 1-2 Rocky-s zenét mindig meghallgatok edzés közben, hogy is mondjam...talán úgy fogalmaznék hogy mentálisan "táplál"...ha értitek mire célzok. (Magyarul jobban megy az edzés, mert jobban tudok figyelni, Stalonne is keményen edzett az összevágott jelenetekben, ennyi az egész)
2012. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne dumállj,a Rocky a kedvenc filmem.főleg hogy bokszolok.
2012. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na jó a Rocky-t én is bírom :)
2012. jan. 4. 22:39
 6/7 oyeacch ***** válasza:

A faszt, felhúzás közben ezt nyomatod, és ordítasz az plusz 10 kiló:


http://www.youtube.com/watch?v=0XVT0JfmEWY

2012. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég káros lehet.Főleg,akik fülre teszik.

Teljesen összezavarja a keringésed a zene ritmusa.

2014. szept. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!